ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!
У якому з речень є однорідні члени?
А) Прийшла зима—і все заснуло навкруги.
Б) Лісове озеро покрилося тонкою кригою.
В) Сніг падає на мерзлу землю, дерева й кущі.
Г) У холодному небі виблискували яскраві зорі.
У якому реченні вжито звертання?
( Розділові знаки пропущено)
А) Я люблю тебе зимонько!
Б) Зимонька одягла ялинки в теплі шуби.
В) Сніг-сніжок укриває землю ковдрою.
Г) Мороз розмалював вікна химерними візерунками.