search points attachment profile arrow left arrow right star heart verified symbols equation arrow-down question mark check menu accountancyadministrationagriculturalalgebraallarabicartart_musicbelarusbelarus_altbiologybusinesscatalachemistrychineseeconomicsegzamenglishentrepreneurshipenvironmentethicseuskarafirst_aidfrenchgalegogeographygeologygeometrygermangrammarhealthhistoryindia_langindonesian_langinformaticsitalianjapanesekazachkazach_altkoreanlanguagelatinlawlife_scienceliteraturelogicmathematicsmusicnigerian_langother_languagesotherspedagogicsphilosophyphysical_educationphysicspoliticspsychologyreligionrpa_langrussianrussian_altsciencesecurityskillssocial_sciencesociologyspanishstatisticstechnologytourismtrafficukrainianukrainian_altukrainian_literaturewos_civilisation accountancyadministrationagriculturalalgebraall_1arabicartart_music_2belarusbelarus_altbiologybusiness_2catalachemistry_1chineseeconomicsexam_3englishentrepreneurshipenvironment_2ethicseuskarasecurity_1frenchgalegogeography_4geology_4geometrygermangrammarhealthhistoryindia-langindonesian-langinformaticsitalianjapanesekazachAsset 230koreanlanguagelatinlawlife-scienceliteraturelogic_2mathematicsmusicnigerian-langotherlanguagesother_1pedagogicsphilosophyphysical_educationphysicspoliticspsychologyreligion_1rpa-langrussianrussian_altsciencesecurity_3_mskills_1allsocial_science_5_msociologyspanishstatisticstechnologytourismtrafficukrainianukrainian_altukrainian_literaturewos_civilisation

Ответ

Ответ дан
emir2006

Ответ:

Переважно натуральний характер економіки в період раннього феодалізму не створював економічних передумов для розвитку міст. Необхідною умовою процвітання міст і підвищення їх ролі в економіці є розвиток товарно-грошових відносин, торгівлі і ремесла.


Поступовий розвиток продуктивних сил, продуктивності сільського господарства, обміну, товарно-грошових відносин і торгівлі стимулювало ремісничу діяльність і зростання її спеціалізації.


Розвиток продуктивних сил в раннє Середньовіччя призводило до вдосконалення техніки і навичок ремісничої праці, до його диференціації. Значно вдосконалилися такі ремесла, як плавка і обробка металу, ковальське і збройова справа, вироблення тканин, обробка шкіри і т. д. Всі ці процеси припускали спеціалізацію праці ремісників, підвищення його самостійності та становлення ремесла як окремого виду діяльності. Відбувається процес відділення ремесла від сільського господарства, формуються групи людей, які займалися виключно ремісничою діяльністю і торгівлею.


Одночасно зростає попит феодалів на продукцію ремісників, особливо на предмети розкоші. Найбільш підходящим місцем для заняття ремеслом і торгівлею було не замкнута вотчина з її обмеженим попитом, а великі торгові і ремісничі центри. Починається процес розвитку середньовічних міст і утворення нової соціальної верстви феодального суспільства - міського населення, в рамках якого поступово виділяються ремісники, цехові ремісники, торговці, купці та купецькі гільдії.


Спочатку феодальне місто і економічно, і соціально був невіддільний від феодальної вотчини. Його населення, в основному залежні від феодала виробники, спеціалізувалося або на переробці сільськогосподарської продукції, або на певному ремеслі. Городяни могли бути одночасно і ремісниками та хліборобами. Поступовий розвиток ремесла і торгівлі, підвищення їх ролі в економіці закладають основу для посилення економічної ролі міст як центрів товарного виробництва і торгівлі.


Темпи містостворення в різних регіонах Західної Європи були різними. Вони визначалися ступенем розвитку товарності виробництва, роллю торгівлі в економіці і рівнем розвитку ремесла як самостійного виду діяльності.


Раніше всього феодальні міста почали формуватися на півдні Франції в X ст. (Марсель, Арль, Тулуз та ін), в Італії в XI ст. (Венеція, Генуя, Піза, Флоренція, Неаполь та ін). Велику роль у ранньому розвитку міст у цих регіонах зіграли торговельні зв'язки з Візантією і Сходом. В Х-ХІ ст. почали виникати міста в Північній Франції, Англії, Німеччини. На Русі міста формувалися в IX-XI ст. Процес виникнення міст був досить тривалим, і найбільше їх число формується на рубежі XII-XV ст.

Объяснение:

Ответы и объяснения

Не тот ответ, который тебе нужен?


По всем вопросам пишите на - vashurokk@rambler.ru