Категория - Химия Автор - annaivakhnenko06 6 лет назад Обчислити масову частку солі в новому розчині,якщо до розчину масою 150 г з масовою часткою солі 10% додали 5 г солі
Категория - Химия Автор - annaivakhnenko06 6 лет назад Обчислити масову частку солі в новому розчині,якщо до розчину масою 150 г з масовою часткою солі 10% додали 5 г солі
Ответ Автор - garik113105 m(соли)=w*mр-ра/100%=10*150/100=15(г)-солиЕсли добавили 5г соли, то масса раствора увеличилась на 5г и стала равна 155гw=mв-ва*100%/mр-ра=20*100/155=12.9%