Ответ Автор - fisv 1. λ-?t=20cn=5υ=4м/сλ=υTT=t/nλ=υt/nλ=4*20/5=162. T-?t=20cn=8T=t/n=20/8=2,5c3. T-?t=10cn=5ν=n/t=5/10=0,5Гц