search points attachment profile arrow left arrow right star heart verified symbols equation arrow-down question mark check menu accountancyadministrationagriculturalalgebraallarabicartart_musicbelarusbelarus_altbiologybusinesscatalachemistrychineseeconomicsegzamenglishentrepreneurshipenvironmentethicseuskarafirst_aidfrenchgalegogeographygeologygeometrygermangrammarhealthhistoryindia_langindonesian_langinformaticsitalianjapanesekazachkazach_altkoreanlanguagelatinlawlife_scienceliteraturelogicmathematicsmusicnigerian_langother_languagesotherspedagogicsphilosophyphysical_educationphysicspoliticspsychologyreligionrpa_langrussianrussian_altsciencesecurityskillssocial_sciencesociologyspanishstatisticstechnologytourismtrafficukrainianukrainian_altukrainian_literaturewos_civilisation accountancyadministrationagriculturalalgebraall_1arabicartart_music_2belarusbelarus_altbiologybusiness_2catalachemistry_1chineseeconomicsexam_3englishentrepreneurshipenvironment_2ethicseuskarasecurity_1frenchgalegogeography_4geology_4geometrygermangrammarhealthhistoryindia-langindonesian-langinformaticsitalianjapanesekazachAsset 230koreanlanguagelatinlawlife-scienceliteraturelogic_2mathematicsmusicnigerian-langotherlanguagesother_1pedagogicsphilosophyphysical_educationphysicspoliticspsychologyreligion_1rpa-langrussianrussian_altsciencesecurity_3_mskills_1allsocial_science_5_msociologyspanishstatisticstechnologytourismtrafficukrainianukrainian_altukrainian_literaturewos_civilisation
Автор - usakovroma44

Природные зоны Влажный Экваториальный.
+- На пол листа


Заранее спасибо <3



P.S ПО БИОЛОГИИ !!! (а не Географии)

Ответ

Автор - mykhailichenkoaminao

Ответ:Природные зоны влажных экваториальных лесов

Клімат

На карті видно, що природна зона вологих лісів розташована на самому екваторі, умовно розділяє планету на дві рівні половини. Подібне географічне розташування зумовило і особливості клімату, який залишається практично незмінним протягом усього року.

Середня температура повітря тримається на позначці 24-28 градуси за Цельсієм, а кількість опадів часто перевищує 2000 мм. на рік. Рясна атмосферна волога розподілена рівномірно, завдяки чому для території екваторіальних лісів не існує поняття «сезонності».

Подібний клімат обумовлений впливом екваторіальних повітряних мас і підвищеним рівнем сонячної радіації.

ґрунти

У природному комплексі вологих лісів переважають жовті і червоно-жовті ґрунти, які придбали свій яскравий відтінок за рахунок високої концентрації оксидів алюмінію і заліза.

Характерною рисою таких ґрунтів є мінералізація і швидке розкладання рослинних залишків у результаті активної життєдіяльності бактерій. Як наслідок, вміст гумусу в грунтах досить незначне. Однак цей фактор не є перешкодою для буйного росту різноманітної рослинності.

Верхній шар земель вологих лісів має низький відсоток гумусу не тільки через діяльність мікроорганізмів і дрібних тварин. Втрати поживних властивостей місцевих ґрунтів сприяє і не припиняється оранка земель і вирубка лісів.

Рослинний світ

Характерною особливістю вологих лісів є неймовірне розмаїття представників рослинного світу. Густі джунглі досі є перешкодою для більш ретельного вивчення місцевої флори, і лише невелика частина її була описана і класифікована. Однак незаперечним є той факт, що в природній зоні екваторіальних лісів представлено понад 2/3 всього видового різноманіття рослин на планеті.

Для непрохідних заростей дощових лісів характерно таке явище як ярусность, коли дерева і чагарники ростуть в кілька «поверхів». Самий верхній ярус представлений справжніми гігантами - деревами висотою до 100 м.

Дерева скидають листя поступово протягом року. Точно так само відбувається зростання нової листя, цвітіння і плодоношення. Тут часто зустрічаються дерева, на яких одночасно можна побачити молоді та зів'яле листя, квіти і плоди.

Густі крони дерев практично не пропускають сонячне світло, і під їх тінню практично немає трав і чагарників. Однак для цієї зони характерна велика кількість ліан, які навчилися боротися за місце під сонцем.

Тваринний світ

Фауна екваторіальних лісів не менше багата, ніж флора. Всі яруси джунглів щільно заселені місцевими мешканцями: мавпами, лінивцями, лемурами, дрібними і великими хижаками, удавами, зміями. Тут мешкають такі великі ссавці як носороги, слони, тапіри, буйволи. Неймовірна кількість різновидів комах і рептилій, серед яких дуже багато отруйних особин.

Як правило, переважна більшість тварин дощових лісів мають відносно невеликі розміри. Завдяки цьому вони можуть більш вільно переміщатися по густих заростях диких джунглів.

Объяснение:

Ответы и объяснения

По всем вопросам пишите на - vashurokk@rambler.ru
Сайт znanija.net не имеет отношения к другим сайтам и не является официальным сайтом компании.