Ответ:
Объяснение:
1) Звернутись до суду з позовом про витребування майна (переданих на зберігання речей) у Золотова
Строк позовної давності не пропущено у даному випадку, оскільки речі передані на зберігання строком на 2 роки і Михайлов зобов"язаний їх забрати після закінчення строку їх зберігання, який визначено укладеним договором за згодою сторін.
Порушення права Золотова на отримання речей за договором зберігання мало місце лише після отримання відмови Михайлова повернути такі речі, отже, лише з цього часу почав перебіг строк позовної давності
Відповідно до ст.938 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України), зберігач зобов'язаний зберігати річ протягом строку, встановленого у договорі зберігання.
В силу ст.948 ЦК України, поклажодавець зобов'язаний забрати річ від зберігача після закінчення строку зберігання, а зберігач, як визначено ч.1 ст.949 ЦК України, зобов'язаний повернути поклажодавцеві річ, яка була передана на зберігання.
Навіть у тому випадку, якщо б строк зберігання не закінчився, як визначено ст.953 ЦК України, зберігач зобов'язаний на першу вимогу поклажодавця повернути річ.
В силу ч.1 ст.261 ЦК України, перебіг позовної давності починається від дня, коли особа довідалася або могла довідатися про порушення свого права або про особу, яка його порушила.
А порушення мало місце лише після відмови повернути речі, передані на зберігання
2) Суд має задовольнити позов та витребувати у Золотова речі, які є власністю Михайлова і який має всі правомочності власника щодо таких речей, а не повертаючи відповідні речі за зверненям Михайлова, Золотов порушив його право володіти такими речами та свій обов"язок, визначений ст.948 ЦК України
Порушення обов"язку забрати речі після закінчення строку зберігання не тягне за собою автоматичного набуття права власності на такі речі Золотовим, який може лише вимагати відшкодування, у зв"язку з порушенням Михайловим свого обов"язку забрати речі після закінчення строку зберігання