Немає жодної людини, яка б не хотіла бути здоровою, а значить бути вродливою, рішучою, таким собі «живчиком» або «запальничкою». І у дитинстві нам це дуже вдається просто та легко. Чому? Пояснюється це тим, що малюки, а саме ми такими були, ведуть здоровий спосіб життя. А дорослі (починаючи з класу шостого, а хтось і раніше ) тільки мріють про це. Як це?! А ось так! Дітлахи мають режим: вранці встали і до дитячого садочку, а там свій режим: сніданок, прогулянка, обід, сон, вечеря, прогулянка, а вдома - душ та «на добраніч».
У школі ще трохи дотримуємося цього режиму: сон, правильне харчування, секції, музики, співи, прогулянка, відпочинок. А коли стаємо «самостійними» , порушення на кожному кроці. Сіємо у своє тіло зайву вагу, роздратованість, грубість, незграбність, дратуємо свої легені цигарками, роздираємо шлунок напоями та їжею, що так зваблюють очі... А ще ведемося на рекламу... І ось результат: хлопчик - колобок, дівчинка - гора. І починаємо «жаліти», лікувати себе, мріяти про свою майбутню красу та здоровʼя.
Мої однолітки! Схаменіться! Спробуйте не мріяти, а пожити в реалії. Важко, знаю, пройшла це сама, але результат вразив не тільки моїх родичів, а мене саму. І зараз на питання : «Здоровий спосіб життя: мрія чи реальність?», - я дам чітку відповідь : реальність! Ще й яка! Дійсно, сидячи на дивані перед телевізором або компʼютером, та ще й тримати у руці бутерброд розміром з батон, здоровий спосіб життя вести легко, тому що, перемикаючи у телевізорі канал за каналом, - ти граціозно пересуваєшся вулицею, мов тигриця, на іншому каналі - ведуча телепрограми «Як правильно харчуватися» і так можуть говорити ті, хто ледарем. Для них здоровий спосіб життя є мрія. А ті, хто не байдужі до себе, так , саме до себе , вважатимуть здоровий спосіб життя реальністю, з труднощами, з перемогою над своїм над лінощами, а головне, над своїм Я. Не мрійте бути здоровими, а будьте ними! Нехай вам щастить! На останок хочу наголосити, що для здоровʼя обмежень у віці не існує!