Ответ Автор - VitalikMaksymchuk Ответ:2)l=45 мОбъяснение:2)l-?t=3 сl=gt²/2l=10*3²/2=5*9=45 м →В3)Дано:V=5 м/сt=4 ce- частота обертання= 1зн. R-?R=V/2πe=5/2*3,14*1=7,85 →А