Категория - Физика Автор - step65 6 лет назад Довжина хвилинної стрілки 6см . Знайти лінійну швидкість, до центрове прискорення . Срочно !!
Категория - Физика Автор - step65 6 лет назад Довжина хвилинної стрілки 6см . Знайти лінійну швидкість, до центрове прискорення . Срочно !!
Ответ Проверено экспертом Автор - 21fizika V=S/t=2πR/600=6,28*0,06 м/600 с=0,000628 м/с=0,0628 см/с≈0,63 мм/с.а(цс)=V²/R≈0,00066 см/с²≈0,0066 мм/с².