Категория - Химия Автор - makslisencko20 11 лет назад людина за добу видихає разом із повітрям 500л вуглекислого газу. Визначте масу даного об"єму газу ??? задача плиз!!
Категория - Химия Автор - makslisencko20 11 лет назад людина за добу видихає разом із повітрям 500л вуглекислого газу. Визначте масу даного об"єму газу ??? задача плиз!!
Ответ Проверено экспертом Автор - lyubavasil n=V/Vm n(CO2)=500/22,4=22,32(моль)m=n*M(Mr) M=Mr Mr(CO2)=44 M(CO2)=44г/мольm(CO2)=22,32*44=982,08(г)Ответ:982,08г