Автор - vikalozhko06
30 хв=0,5 год=t
S=Vt
1) знаходимо відстань, яку пройшов катер за 2 год
S=20*2=40 (км)
2) відстань. яку пройшов катер за 30 хв
S= 40*0.5=20 (км)
3) весь час катер пройшов
40+20=60 (км)
Відповідь: катер пройшов 60 км.