search points attachment profile arrow left arrow right star heart verified symbols equation arrow-down question mark check menu accountancyadministrationagriculturalalgebraallarabicartart_musicbelarusbelarus_altbiologybusinesscatalachemistrychineseeconomicsegzamenglishentrepreneurshipenvironmentethicseuskarafirst_aidfrenchgalegogeographygeologygeometrygermangrammarhealthhistoryindia_langindonesian_langinformaticsitalianjapanesekazachkazach_altkoreanlanguagelatinlawlife_scienceliteraturelogicmathematicsmusicnigerian_langother_languagesotherspedagogicsphilosophyphysical_educationphysicspoliticspsychologyreligionrpa_langrussianrussian_altsciencesecurityskillssocial_sciencesociologyspanishstatisticstechnologytourismtrafficukrainianukrainian_altukrainian_literaturewos_civilisation accountancyadministrationagriculturalalgebraall_1arabicartart_music_2belarusbelarus_altbiologybusiness_2catalachemistry_1chineseeconomicsexam_3englishentrepreneurshipenvironment_2ethicseuskarasecurity_1frenchgalegogeography_4geology_4geometrygermangrammarhealthhistoryindia-langindonesian-langinformaticsitalianjapanesekazachAsset 230koreanlanguagelatinlawlife-scienceliteraturelogic_2mathematicsmusicnigerian-langotherlanguagesother_1pedagogicsphilosophyphysical_educationphysicspoliticspsychologyreligion_1rpa-langrussianrussian_altsciencesecurity_3_mskills_1allsocial_science_5_msociologyspanishstatisticstechnologytourismtrafficukrainianukrainian_altukrainian_literaturewos_civilisation

Ответ

Ответ дан
LikeKitten

Ответ:

1. 1-а: Спікши, сплівши, відгукнувшись, знемігши, склавши, приїхавши, погодившись.

2-а: Відпочиваючи, посміхаючись, дякуючи, блукаючи, виграючи, купаючись, дбаючи, дивлячись

(*ДВ - доконаний вид, НДВ - недоконаний вид)

2. Нездужаючи, не сіявши, недописавши, не гаючи, недооцінювати, не вгаваючи, не чекаючи, непокоячись, не дбаючи, не бажаючи, незчувшись, неволячи, недоїдаючи, не моргнувши.

3. 1. Присівши на порозі і схиливши на обруччя голову, зажурено спочиває ненька. 2. Ціле літо будував Василь хату, не покладаючи рук. 3. Дитячий щебет, наповнюючи хату, робить її по-справжньому щасливою. 4. Зібравши одну з найцікавіших приватних книгозбірень, Франко міг у темряві безпомилково відшукати потрібний том. 5. Пісня здіймалася над селом і летіла далеко у світ, несучи на крилах любов і печаль. 6. Цілий день в мою кімнату сонце не дивилось, а заходячи  за хату, на стіні відбилось.

Виділені речення - це дієприслівникові звороти, які є обставиною, а виділені розділові знаки - це знаки, які було вставлено.

Ответы и объяснения

Не тот ответ, который тебе нужен?