Категория - Физика Автор - dashasherstyuk1 10 лет назад Земля рухається навколо Сонця зі шкидкістю 30 км за секунду.Який шлях долає Земля протягом 45 хвилин?
Категория - Физика Автор - dashasherstyuk1 10 лет назад Земля рухається навколо Сонця зі шкидкістю 30 км за секунду.Який шлях долає Земля протягом 45 хвилин?
Ответ Автор - Сhicago Дано: Розв*язанняv=30км/с l=v*tt=45хв 1хв=60сl-? 30*60=1800км/хв l=1800*45=81000км