Категория - Химия Автор - aluaalkei 6 лет назад массасы 13г мырыш жанғанда 69,6кдж жылу бөлінеді.реакцияның термохимиялық теңдеуін құрастырыңдар.
Категория - Химия Автор - aluaalkei 6 лет назад массасы 13г мырыш жанғанда 69,6кдж жылу бөлінеді.реакцияның термохимиялық теңдеуін құрастырыңдар.
Ответ Автор - anonim77795 Ответ:2Zn + O2 = 2ZnO + Qm(Zn) = 13 гQ1 = 69,6 кДжn(Zn) = 13/65= 0,2 мольQ = 2•69,6/0,2=696Ответ: 696