Автор - atanasovaya
10,2км=10200м
10200м/510м/с=20с - через стільки часу снаряд долетить до цілі.
10200м/340м/с=30с - через стільки часу після вибуху стрілець почує взрив.
20с+30с=50с - через стільки часу після вистрілу стрілець почує взрив