Категория - Физика Автор - dsayred 7 лет назад Довжина хвилі дорівнює 10м при періоді коливання 2,5 с. яка швидкість поширення хвилі і яка частота коливань
Категория - Физика Автор - dsayred 7 лет назад Довжина хвилі дорівнює 10м при періоді коливання 2,5 с. яка швидкість поширення хвилі і яка частота коливань
Ответ Автор - olenka78596 λ = vT. v=λ / Tv= 10 / 2.5 = 4 (м/с)частота коливань = v / λчастота коливань = 4 / 10 = 0.4