Автор - КулькаШарик
Ответ:
Відповідь: 360 км
Пошаговое объяснение:
1 теплоход за теч. річки за 1 год проходить 40+6 =46 км
2 теплоход проти теч. за 1 год проходить 50-6=44 км
разом за 1 год вони проходять 46+44=90 км
за 4 год між ними буде відстань 90*4=360 км